Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bili aktarımı derunin değil, aynı zamanda sefahat derunin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız ölçüsüz biriyle örgülabildiği gibi başkaca tanıdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri marifetiyle örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve söyleşi ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş düzenlemek derunin yalnızca nickname (suni ad) cızıktırmak kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete başlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek açıklık sebebiyleünü kullanarak yalnızca tasarlı, tasarlı ve görüntülü, sesli ve görüntülü gibi tercihe rabıtalı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı güdük müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı enstantane mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir diğer popüler chat yetişek olan ve internetin efsane mukayyetmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Ankara DövmeAnkara Dövme

şiddetliyla dövmeye manevi açıdanda malik olursunuz. Ne kadar biberliyor derseniz biberliyı tarif edemem. Ve kişilerin bile acı eşiğini bilemem lakin dayanılmayacak bir acı olmadığını söyleyebilirim.|Saçların bir rakam uzaması ile tam

Afyon Reklam FiyatlarıAfyon Reklam Fiyatları

Şirketimiz, bizden tabelalarını yapmamızı istem eden tüm müşterilerimizin reklamlarını yakışır ve ilgi çekici olarak yapmaktadır. Özellikle de yeni methalimler ve yeni kurulan markaların reklam ürünleri, şirketimiz aracılığıyla yaratıcı reklam fikirleri