Uranüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge feza cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir feza fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına yan veren bir fasılaç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı altında yapılır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri üzere zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında rast adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve maksat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak iz düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içinde hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına yan veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke dikkat göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi yetiştirmek, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sağlık astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve yerine nazaran hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyetle bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan bir araba bili sahibi yürütmek istiyorsanız, biriyi terimle muhaliflaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına nazaran belirlenir ve biriyi kişiye nazaran şahsiyet ve gelecekteki vakalar için bili verebilir.

  2. Aslan ıtır: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar derunin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin romanesk yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı üzere yaşfakat şekline koku değer.

Burç yorumlaması için çok bir araba bili sahibi yürütmek derunin, astroloji terminolojisine aşina yürütmek önemlidir.

Had Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini ifade etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bili verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yanünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmeseleimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, rast bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, encam tahmini ve elan sert çok süje için bili verme dair bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Puromuz3.com: Ucuz PuroPuromuz3.com: Ucuz Puro

Pandemi ile fakir ve muhtaç durumda olan vatandaşlara yapılan yardımdır. Her geçen gün sosyal güvencesi olmayan vatandaşlara yapılan yardımlar artmaktadır. Karşılıksız olarak bu yardım PTT tarafından yapılmaktadır. Kapanmalar ile ihtiyaç

Ankara Nakliyat FiyatlarıAnkara Nakliyat Fiyatları

Ankara Nakliye Fiyatları endamsız yanıt, taşınacak eşyaların bulunduğu evden aldatmaınarak bir diğer adresteki eve nakliyesi sorunlemidir.|Yolda.com tarafından yapılan bütün taşımacılık sorunlemlerinde hem taşıtlara yük yüklenmesi ve taşıtlardan eşyaların indirilmesi hem bile