Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçmirak Kültür, kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri midein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Makul alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür hayata geçirmeye mirladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve kültür dalünün tedricen çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca kültür dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçmirak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile canlı ve çetinlü isim kaynağına iye olan Üçmirak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kadir sağlayan Üçmirak Kültür; çok Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. Daimî inkişaf ve sıfır hata üretim sistemi, Üçmirak Kültür ürünlerinin hem vatan içre hem bile vatan dışında güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmirak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin elverişli ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve tamam bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz sağlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz fazla semere ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mahsuldar bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en koca ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mahsuldar hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Kültür olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da bulutsuz bir trap haksına saklamak midein münteşir olarak kullanılır. Peş yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Peş yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı kabilinden alanlara saklamak midein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir destelantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğdavranıştirilebilir ve biraşkın babaşmanla da koskocamanletilebilir. Asıl üstelikşenler umumiyetle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik konveyörlara için nispeten ceninisakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler midein yeğleme edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçmirak Kültür’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması davranışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmirak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği bugün hayvanın sütü ve etinden verim allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri hareketsiz seferde alabilir ve henüz kazançlı beslenebilir. Yeygi karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz kazançlı beslenmesine böylelikle henüz fazla verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Katışık Makinaları da Üçmirak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Kültür olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması zengin ve mahsuldar bir tarımsal üretim midein koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı midein önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz kazançlı durumlara gelmesi midein tarımsal ihracat noktasında Üçmirak Kültür olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın katkısıyla baş başa
Üçmirak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Üretim Tesisleri KitaplarıÜretim Tesisleri Kitapları

Yenilenebilir {enerji kaynaklarına dayalı olarak kurulacak çarpıcılık üretim tesislerinden üretilen elektriğin ihtiyaç fazlası kısmı tesisin kurulduğu bölgede işyar perişan satış lisansı sahibi dağıtım şirketi vasıtasıyla YEK Terviç Mekanizması kapsamında bileğerlendirilmektedir.|Eğer