Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının semt kasılmau olarak 2015 senesinde kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun seneler süresince elektronik kesimünde çalışkanlık göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biriyi elektronik dahieğlenceli, entegre fasıl, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabil ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir kuruluş süresince İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışkanlık göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kesimündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını kalıcı olarak vüruttirmektedir.

Jüpiter memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası dâhilin olabildiğince önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve mahir bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve çın bakım atfetmek dâhilin çhileışmaktadır. üste, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası koltuk ve yol servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde çalışkanlık göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden haberleşme kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve alıcı odaklı bakım anlayışı sunarak, elektronik kesimünde öncü firmalar arasında arsa almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına usturuplu çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Personel SağlıkPersonel Sağlık

Mali esenlik, kişinin mali çalışmalerinin durumunu tarif etmek muhtevain kullanılan bir terimdir. Malik olunan kullanım misilı, emeklilik muhtevain ayrılan bütçe ve gelirin sabit yahut zaruri harcamalara ayrılan misilı da dahil

Üretim Tesisi HakkındaÜretim Tesisi Hakkında

yanında, kabul bildirmeınızın geçerliliği bâtınin aranan yaşta bileğilseniz ya da sınırlanmışlığınız söz konusu ise kabul bildirmeınızın hukuken bir geçerliliği olmayacağından bu siteyi kullanmayınız.|Mobil tatbikat üzerinden meydana getirilen kızılışdoneş esnasında kullanıcı